سواب های عقیم و استریل

بابیو به عنوان یک تامین کننده سواب استریل و Flocking Swab ، دارای 72 نیروی مستقل مالکیت معنوی و 91 گواهینامه ثبت تجهیزات پزشکی مورد تأیید CFDA ، یک نیروی فنی قوی دارد. محصولات این شرکت عمدتاً شامل کیتهای نمونه برداری و تشخیص سریع ویروس ، معرفهای تشخیص میکروبی ، معرفهای تشخیص POCT ، معرفهای تشخیصی بیوشیمیایی ، تجهیزات تشخیصی و ... می باشد.

از سواب های استریل و فلکینگ برای دهان حلق و حلق استفاده می شود. نمونه برداری از نازوفارنکس برای جمع آوری نمونه های ویروس های تنفسی (به عنوان مثال ، ویروس آنفلوانزا ، SARS-CoV-2 و غیره) استفاده می شود و همچنین می تواند برای نمونه برداری از سطح پوست مورد استفاده قرار گیرد. این محصول شامل یک سر سواب و یک میله سواب است. سر سواب از الیاف مصنوعی و میله سواب از میله پلاستیکی ساخته شده است.
مد سفارشی سواب های عقیم و استریل ساخت چین را می توان با قیمت پایین یا ارزان خریداری کرد. محصولات ما دارای گواهینامه CE هستند. علاوه بر این ، محصولات ما با دوام و آسان نگهداری می شوند. بیوتکنولوژی بابیو سواب های عقیم و استریل تولید کننده و تامین کننده معروف در چین است. علاوه بر این ، ما مارک های خاص خود را داریم و همچنین از بسته بندی فله پشتیبانی می کنیم. اگر الان سفارشی انجام دهم ، آیا آن را در انبار دارید؟ البته! در صورت لزوم ، ما فقط نمونه های رایگان ارائه نمی دهیم. اگر بخواهم عمده فروشی کنم ، چه قیمتی به من می دهی؟ اگر مقدار عمده فروشی شما زیاد است ، ما می توانیم قیمت کارخانه را ارائه دهیم. خوشحال می شوید که برای خرید جدیدترین ، پیشرفته ، تخفیف و کیفیت بالا به کارخانه ما بیایید سواب های عقیم و استریل. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که محصول تخفیف را از ما خریداری کنید. ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم ، اگر می خواهید بیشتر بدانید ، اکنون می توانید با ما مشورت کنید ، ما به موقع به شما پاسخ خواهیم داد!