کیت تست آنتی بادی خنثی سازی SARS-CoV-2

شرکت بیوتکنولوژی جینان بابیو در سال 2003 تاسیس شد ، یک شرکت با تکنولوژی پیشرفته است که در زمینه تولید ، تولید و فروش معرفهای تشخیصی آزمایشگاهی تخصص دارد. در سال 2020 ، اپیدمی COVID-19 در سطح جهانی شیوع یافت. بابیو به طور فعال در تحقیق و توسعه و تولید معرف های نمونه گیری و تشخیص COVID-19 فعالیت می کند. در حال حاضر ، بابیو کیت تشخیص آنتی بادی خنثی کننده Novel Coronavirus (روش طلای کلوئیدی) را تولید کرده است که به مبارزه با اپیدمی مردم جهان کمک می کند.

استفاده مورد نظر از کیت آزمایش آنتی بادی خنثی سازی SARS-CoV-2 (طلای کلوئیدی):

این محصول برای تشخیص کیفی آنتی بادی های خنثی کننده انسانی که از تعامل بین حوزه اتصال گیرنده گلیکوپروتئین سنبله ویروسی (RBD) با گیرنده سطح سلول HACE2 در سرم ، پلاسما و خون کامل جلوگیری می کنند ، استفاده می شود.


روش آزمایش کیت تست آنتی بادی خنثی سازی SARS-CoV-2
1. اجازه دهید دستگاه آزمایش ، رقیق کننده ، نمونه با دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) قبل از آزمایش تعادل یابد.
2. دستگاه تست را از کیسه مهر و موم شده خارج کنید. دستگاه آزمایش را روی یک سطح تمیز و صاف قرار دهید.
3. دستگاه را با شماره نمونه برچسب بزنید.
4. استفاده از قطره چکان یکبار مصرف ، انتقال سرم ، پلاسما یا خون کامل. قطره چکان را به صورت عمودی نگه دارید و 1 قطره از نمونه (تقریباً 10-30 لیتر) را به چاه نمونه (S) دستگاه آزمایش منتقل کنید و بلافاصله 2 قطره رقیق کننده (تقریباً 100-100 لیتر) اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که هیچ حباب هوا وجود ندارد.
5. یک تایمر تنظیم کنید. نتایج را در 15 دقیقه بخوانید.
بعد از 20 دقیقه نتیجه را تفسیر نکنید. برای جلوگیری از سردرگمی ، پس از تفسیر نتیجه ، دستگاه آزمایش را دور بریزید. اگر شما نیاز به ذخیره آن برای مدت طولانی دارید ، لطفاً از نتیجه عکس بگیرید.

مد سفارشی کیت تست آنتی بادی خنثی سازی SARS-CoV-2 ساخت چین را می توان با قیمت پایین یا ارزان خریداری کرد. محصولات ما دارای گواهینامه CE هستند. علاوه بر این ، محصولات ما با دوام و آسان نگهداری می شوند. بیوتکنولوژی بابیو کیت تست آنتی بادی خنثی سازی SARS-CoV-2 تولید کننده و تامین کننده معروف در چین است. علاوه بر این ، ما مارک های خاص خود را داریم و همچنین از بسته بندی فله پشتیبانی می کنیم. اگر الان سفارشی انجام دهم ، آیا آن را در انبار دارید؟ البته! در صورت لزوم ، ما فقط نمونه های رایگان ارائه نمی دهیم. اگر بخواهم عمده فروشی کنم ، چه قیمتی به من می دهی؟ اگر مقدار عمده فروشی شما زیاد است ، ما می توانیم قیمت کارخانه را ارائه دهیم. خوشحال می شوید که برای خرید جدیدترین ، پیشرفته ، تخفیف و کیفیت بالا به کارخانه ما بیایید کیت تست آنتی بادی خنثی سازی SARS-CoV-2. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که محصول تخفیف را از ما خریداری کنید. ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم ، اگر می خواهید بیشتر بدانید ، اکنون می توانید با ما مشورت کنید ، ما به موقع به شما پاسخ خواهیم داد!