دستگاه گندزدایی هوا

بابیو یک تولید کننده دستگاه ضد عفونی هوا است ، دستگاه ضد عفونی کننده هوا ساختار ردیف ضد عفونی دو ردیف را تصویب می کند ، مسیر ضد عفونی برای ورود هوا به کابینت طولانی تر می شود ، به طور موثر منطقه تماس و زمان بین هوا و لوله لامپ ماوراlet بنفش را افزایش می دهد ، به طوری که میکروارگانیسم های موجود در هوا با کارآیی و دقت بیشتری از بین می روند.

دستگاه ضدعفونی هوا دستگاهی است که هوا را ضد عفونی و استریل می کند. علاوه بر از بین بردن باکتری ها ، ویروس ها ، کپک ها و غیره ، برخی از مدل ها می توانند آلاینده های آلی مانند فرمالدئید و فنل را نیز در هوای داخلی از بین ببرند و همچنین می توانند مواد آلرژی زا مانند گرده را از بین ببرند یا فیلتر کنند. در همان زمان ، دستگاه ضد عفونی کننده هوا می تواند دود و دود حاصل از سیگار کشیدن ، بوی بد توالت و بوی بدن انسان را به طور موثر از بین ببرد.


شش مزیت دستگاه ضد عفونی کننده هوا
1. ایمنی
اصل کار فیزیکی ، لوله لامپ تشخیص میرایی فعال برای اطمینان از ایمنی.
2. بدون آلودگی
خنثی سازی غیر شیمیایی ، فیلتر موثر ، ضد عفونی UVC ازن تولید نمی کند ، به همزیستی انسان و ماشین پی ببرید.
3. ضد عفونی قوی
زمان ضد عفونی کننده فقط 5 دقیقه است ، استانداردهای پزشکی ، یک مرحله ضد عفونی را 99.99 می گذرانند.
4. استاندارد بالا
استاندارد کنترل بالای بیماری ، زمان کوتاه عقیم سازی.
5. قیمت منطقی
عمر طولانی لامپ ، جایگزینی مواد مصرفی قیمت مناسب و مناسب.
6. همه سبک ها
پزشکی عمومی و انواع عمومی مدل محصول ، مناسب برای موارد مختلف.

مد سفارشی دستگاه گندزدایی هوا ساخت چین را می توان با قیمت پایین یا ارزان خریداری کرد. محصولات ما دارای گواهینامه CE هستند. علاوه بر این ، محصولات ما با دوام و آسان نگهداری می شوند. بیوتکنولوژی بابیو دستگاه گندزدایی هوا تولید کننده و تامین کننده معروف در چین است. علاوه بر این ، ما مارک های خاص خود را داریم و همچنین از بسته بندی فله پشتیبانی می کنیم. اگر الان سفارشی انجام دهم ، آیا آن را در انبار دارید؟ البته! در صورت لزوم ، ما فقط نمونه های رایگان ارائه نمی دهیم. اگر بخواهم عمده فروشی کنم ، چه قیمتی به من می دهی؟ اگر مقدار عمده فروشی شما زیاد است ، ما می توانیم قیمت کارخانه را ارائه دهیم. خوشحال می شوید که برای خرید جدیدترین ، پیشرفته ، تخفیف و کیفیت بالا به کارخانه ما بیایید دستگاه گندزدایی هوا. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که محصول تخفیف را از ما خریداری کنید. ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم ، اگر می خواهید بیشتر بدانید ، اکنون می توانید با ما مشورت کنید ، ما به موقع به شما پاسخ خواهیم داد!