کیت تشخیص آنتی ژن ویروس دیستمپر سگ (CDV Ag).

کیت تشخیص آنتی ژن ویروس دیستمپر سگ (CDV Ag).

کیت تشخیص آنتی ژن ویروس دیستمپر سگ (CDV Ag) برای تشخیص سریع و کیفی آنتی ژن ویروس دیستمپر سگ در ترشحات چشم و بینی استفاده می شود و می تواند برای غربالگری عفونت ویروس دیستمپر سگ سگ و تشخیص کمکی استفاده شود.

جزئیات محصول

کیت تشخیص آنتی ژن ویروس دیستمپر سگ (CDV Ag).

کیت تشخیص آنتی ژن ویروس دیستمپر سگ (CDV Ag) کیت تشخیص آنتی ژن ویروس دیستمپر سگ (CDV Ag) برای تشخیص سریع و کیفی آنتی ژن ویروس دیستمپر سگ در ترشحات چشم و بینی استفاده می شود و می تواند برای غربالگری عفونت ویروس دیستمپر سگ سگ و تشخیص کمکی استفاده شود.

[اصل تشخیص]

ویروس دیستمپر سگ معمولاً توله‌های 84 تا 112 روزه را مبتلا می‌کند و با خستگی، بی‌اشتهایی، تب، عفونت دستگاه تنفسی فوقانی تظاهر می‌کند. ترشحات آبکی از چشم و بینی در عرض 1 تا 2 روز به مخاط تبدیل می شود. جنسی، چرکی. سرفه مرطوب، تنگی نفس، استفراغ، اسهال، تنزیوز خلفی، انواژیناسیون و در نهایت شدید. کم آبی شدید و ناتوانی منجر به مرگ. این کیت از ایمونوکروماتوگرافی ساندویچ آنتی بادی دوگانه استفاده می کند. اگر نمونه حاوی دیستمپر کافی باشد. آنتی ژن ویروس گرما، آنتی ژن ویروس دیستمپر سگ به آنتی بادی کلوئیدی پوشیده شده از طلا روی صفحه برچسب طلا متصل می شود. برای تشکیل کمپلکس آنتی بادی-آنتی ژن. این کمپلکس با اثر مویرگی به سمت خط تشخیص (T-line) حرکت می کند. هنگامی که به آنتی بادی دیگری متصل می شود تا کمپلکس "آنتی بادی-آنتی ژن-آنتی بادی" را تشکیل دهد و به تدریج در یک مولکول منفرد آگلوتینه می شود. همانطور که در خط تشخیص مشاهده می شود. (خط T)، آنتی بادی‌های طلای کلوئیدی اضافی توسط آنتی‌بادی‌های ثانویه به خط کنترل کیفیت (C-line) مهاجرت می‌کنند. یک خط C قابل مشاهده را بگیرید و تشکیل دهید. نتایج آزمون در خطوط C و T نمایش داده می شود. خط کنترل کیفیت (خط C) نشان داده شده است. نوار قرمز استانداردی برای تعیین طبیعی بودن فرآیند کروماتوگرافی است و همچنین به عنوان استاندارد کنترل داخلی محصول مجاز است.

【 مشخصات و اجزای بسته 】

【 تاریخ نگهداری و انقضا 】

این کیت در دمای 2-30 درجه سانتیگراد ذخیره می شود. یخ نزنید. مدت اعتبار 24 ماه؛ کیت تست پس از باز کردن کیسه، در اسرع وقت از معرف استفاده کنید.

[نیازهای نمونه]

1. نمونه آزمایش: ترشحات چشم و بینی سگ.

2. نمونه ها باید در همان روز آزمایش شوند. نمونه هایی که نمی توانند در همان روز آزمایش شوند باید در دمای 2-8 درجه سانتیگراد به مدت 24 ساعت نگهداری شوند، باید در دمای -20 درجه سانتیگراد نگهداری شوند.

[روش آزمون]

1. قبل از استفاده، کیت را به دمای اتاق (15-30 درجه سانتیگراد) برگردانید.

2. کارت معرف را از کیسه فویل خارج کرده و روی یک سکوی تمیز قرار دهید.

3. درپوش بالای لوله را روی پوشش لوله رقیق کننده حاوی نمونه باز کنید، لوله رقیق کننده را برعکس کنید و فشار دهید.

دیواره لوله 3-5 قطره از مخلوط نمونه را به سوراخ نمونه (سوراخ S) کارت معرف اضافه می کند.

4. نتایج را می توان در 10-15 دقیقه خواند. نتیجه بعد از 15 دقیقه نامعتبر است.

【 تفسیر نتیجه 】

مثبت: هر دو خط کنترل کیفیت (خط C) و خط تست (خط T) ظاهر می شوند

منفی: فقط خط کنترل کیفیت (خط C) موجود است

نامعتبر: خط کنترل کیفیت ظاهر نمی شود، یک دستگاه جدید برای آزمایش مجدد ببرید

تگ های داغ: کیت تشخیص آنتی ژن ویروس دیستمپر سگ (CDV Ag)، تولید کنندگان، تامین کنندگان، عمده فروشی، خرید، کارخانه، سفارشی، در انبار، عمده، نمونه رایگان، مارک ها، چین، ساخت چین، ارزان، تخفیف، قیمت پایین، CE، مد، جدیدترین، با کیفیت، پیشرفته، بادوام، نگهداری آسان

ارسال استعلام

محصولات مرتبط